Direktori

Norizam binti Che Noh
Pengarah
F54
Pejabat Pengarah
03-88861155
norizam@macgdi.gov.my
Mohamed Sofian bin Abu Talib
Timbalan Pengarah
J52
Cawangan Pembangunan Geodata
03-88861250
sofian@macgdi.gov.my
Ahmad Akhir bin Tompang
Timbalan Pengarah
J52
Cawangan Pembangunan Polisi dan Standard
03-88861255
ahmadakhir@macgdi.gov.my
Norbaiyah binti Sukor
Timbalan Pengarah
F52
Cawangan Khidmat ICT
03-88861186
norbaiyah@macgdi.gov.my
Masitah binti Abd Kadir
Timbalan Pengarah
F52
Cawangan Pembangunan Sistem
03-88861191
masitah@macgdi.gov.my
Zulkifli bin Ahmad
Ketua Penolong Pengarah
F48
Cawangan Khidmat ICT
Seksyen Khidmat Teknikal
03-88861160
zul@macgdi.gov.my
Nor Hayati binti Abdullah
Ketua Penolong Pengarah
F48
Cawangan Pembangunan Sistem
Seksyen Geoportal dan Multimedia
03-88861206
yatie@macgdi.gov.my
Hanafi bin Bujang
Ketua Penolong Pengarah
F48
Cawangan Pembangunan Sistem
Seksyen Aplikasi MyGDI
03-88861188
hanafi.bujang@macgdi.gov.my
Rusmin binti Che Abdullah
Ketua Penolong Pengarah
F48
Cawangan Khidmat ICT
Seksyen Pengurusan Pangkalan Geodata
03-88861159
rusmin@macgdi.gov.my
Rusliza Hanim binti Maarif
Ketua Penolong Pengarah
F48
Cawangan Pembangunan Sistem
Seksyen Aplikasi GIS
03-88861184
liza.hanim@macgdi.gov.my
Siti Zainun binti Mohamad
Ketua Penolong Pengarah
J48
Cawangan Pembangunan Polisi dan Standard
Seksyen Outreach
03-88861230
sitizainun@macgdi.gov.my
Khairil Izwan bin Ahmad Arshad
Ketua Penolong Pengarah
J48
Cawangan Pembangunan Geodata
Seksyen Penyelidikan dan Pembangunan
03-88861208
khairil@macgdi.gov.my
Mohd Nazri bin Mustaffa
Ketua Penolong Pengarah
J48
Cawangan Pembangunan Geodata
Seksyen Geodata 1
03-88861702
mnazri@macgdi.gov.my
Suhaimi@Suhaima binti Yahya
Ketua Penolong Pengarah
J48
Cawangan Pembangunan Geodata
Seksyen Geodata 2
03-88861701
suhaima@MACGDI.GOV.MY
Sofia binti Mohd Kassim
Ketua Penolong Pengarah
M48
Seksyen Pentadbiran dan Kewangan
Seksyen Pentadbiran dan Kewangan
03-88861158
sofia.kassim@macgdi.gov.my
Fauzani binti Azam
Penolong Pengarah Kanan (Juruukur)
J44
Cawangan Pembangunan Geodata
Seksyen Geodata 2
03-88861225
fauzani_azam@macgdi.gov.my
Nor Zuraini binti Abdul Rahim
Penolong Pengarah Kanan (Juruukur)
J44
Cawangan Pembangunan Geodata
Seksyen Penyelidikan dan Pembangunan
03-88861228
zuraini@macgdi.gov.my
Mohd Noor bin Wagiran
Penolong Pengarah Kanan (Juruukur)
J44
Cawangan Pembangunan Polisi dan Standard
Seksyen Pembangunan Standard
03-88861256
mohdnoor@macgdi.gov.my
Mohd Khairani bin Md Yusop
Penolong Pengarah Kanan (Juruukur)
J44
Cawangan Pembangunan Polisi dan Standard
Seksyen Polisi dan Garis Panduan
03-88861254
m.khairani@macgdi.gov.my
Sherly Suhana binti Muhamad
Penolong Pengarah Kanan (Juruukur)
J44
Cawangan Khidmat ICT
Seksyen Pengurusan Pangkalan Geodata
03-88861205
sherlysu@macgdi.gov.my
Nazrol bin Mohd Harudin
Penolong Pengarah Kanan (Juruukur)
J44
Cawangan Pembangunan Geodata
Seksyen Geodata 3
03-88861221
nazrolharudin@macgdi.gov.my
Nuraliza binti Abdul Khalit
Penolong Pengarah Kanan (Pegawai Teknologi Maklumat)
F44
Cawangan Pembangunan Geodata
Seksyen Penyelidikan dan Pembangunan
03-88861229
nuraliza@macgdi.gov.my
Liana binti Mohamed Ekbar
Penolong Pengarah Kanan (Pegawai Teknologi Maklumat)
F44
Cawangan Khidmat ICT
Seksyen Komunikasi dan Keselamatan ICT
03-88861185
liana@macgdi.gov.my
Siti Fatimah Binti Abdullah
Penolong Pengarah Kanan (Pegawai Teknologi Maklumat)
F44
Cawangan Pembangunan Sistem
Seksyen Aplikasi MyGDI
03-88611178
sfatimah@macgdi.gov.my
Azeleen binti Mohd Razali
Penolong Pengarah Kanan (Pegawai Teknologi Maklumat)
F44
Cawangan Khidmat ICT
Seksyen Komunikasi dan Keselamatan ICT
03-88861161
azeleen@macgdi.gov.my
Siti Riniy Fariza binti Mohd Borham
Penolong Pengarah Kanan (Pegawai Teknologi Maklumat)
F44
Cawangan Pembangunan Sistem
Seksyen Aplikasi GIS
03-88861218
riniy@macgdi.gov.my
Mageshwari A/P Valachamy
Penolong Pengarah Kanan (Pegawai Teknologi Maklumat)
F44
Cawangan Pembangunan Sistem
Seksyen Aplikasi GIS
03-88861187
vmageshwari@macgdi.gov.my
Mohd. Ridzuan bin Ab. Khalil
Penolong Pengarah Kanan (Pegawai Teknologi Maklumat)
F44
Cawangan Pembangunan Sistem
Seksyen Aplikasi MyGDI
03-88861201
ridzuan@macgdi.gov.my
Nurul Ain binti Aziz
Penolong Pengarah Kanan (Pegawai Teknologi Maklumat)
F44
Cawangan Khidmat ICT
Seksyen Khidmat Teknikal
03-88861195
nurulain@macgdi.gov.my
Muhd Nur Anuar bin Janamin
Penolong Pengarah Kanan (Pegawai Teknologi Maklumat)
F44
Cawangan Pembangunan Sistem
Seksyen Aplikasi GIS
03-88861204
anuar@macgdi.gov.my
Nik Aduni Hazlin binti Nik Ariffin
Penolong Pengarah Kanan (Pegawai Tadbir dan Diplomatik)
M44
Seksyen Pentadbiran dan Kewangan
Unit Kewangan
03-88861189
nikaduni@MACGDI.GOV.MY
Musyazid bin Md Mustaffa
Penolong Pengarah (Pegawai Teknologi Maklumat)
F41
Cawangan Pembangunan Sistem
Seksyen Aplikasi GIS
03-88861199
musyazid@macgdi.gov.my
Noreen Farisa binti Mohd Nuri
Penolong Pengarah (Pegawai Teknologi Maklumat)
F41
Cawangan Khidmat ICT
Seksyen Pengurusan Pangkalan Geodata
03-88861164
noreen@macgdi.gov.my
Nurul Afzan binti Idris
Penolong Pengarah (Pegawai Teknologi Maklumat)
F41
Cawangan Pembangunan Polisi dan Standard
Seksyen Pembangunan Standard
03-88861230
nafzan@macgdi.gov.my
Sharefah Nor Aliah binti Shareh Nordin
Penolong Pengarah (Pegawai Teknologi Maklumat)
F41
Cawangan Pembangunan Sistem
Seksyen Geoportal dan Multimedia
03-88861194
sharefah@macgdi.gov.my
Normala binti Mohamed Solehhin
Penolong Pengarah (Pegawai Teknologi Maklumat)
F41
Cawangan Pembangunan Sistem
Seksyen Geoportal dan Multimedia
03-88861193
normala@macgdi.gov.my
Farah Liana binti Mohd Suhaimi
Penolong Pengarah (Pegawai Teknologi Maklumat)
F41
Cawangan Khidmat ICT
Seksyen Pengurusan Pangkalan Geodata
03-88861162
farahliana@macgdi.gov.my
Noorazmah binti Sudi
Penolong Pengarah (Pegawai Teknologi Maklumat)
F41
Cawangan Pembangunan Sistem
Seksyen Aplikasi GIS
03-88861203
noorazmah@macgdi.gov.my
Rohani binti Mat Ali
Penolong Pengarah (Pegawai Teknologi Maklumat)
F41
Cawangan Khidmat ICT
Seksyen Pengurusan Pangkalan Geodata
03-88861163
rohani@macgdi.gov.my
Muhammad Tarmizi bin Abd Jalil
Penolong Pengarah (Pegawai Teknologi Maklumat)
F41
Cawangan Khidmat ICT
Seksyen Khidmat Teknikal
03-88861198
mtarmizi@macgdi.gov.my
Kan Ya A/P Ke Ang
Penolong Pengarah (Pegawai Teknologi Maklumat)
F41
Cawangan Pembangunan Sistem
Seksyen Aplikasi MyGDI
03-88861190
kanya@macgdi.gov.my
Nor Safriza binti Ismail
Penolong Pengarah (Juruukur)
J41
Cawangan Pembangunan Sistem
Seksyen Aplikasi GIS
03-88861202
safriza@macgdi.gov.my
Mohd Najib bin Hussin
Penolong Pengarah (Juruukur)
J41
Cawangan Pembangunan Polisi dan Standard
Seksyen Polisi dan Garis Panduan
03-88861231
najib@macgdi.gov.my
Mohamad Fathudden bin Mohamad Basir
Penolong Pengarah (Jurugeospatial)
J41
Cawangan Pembangunan Geodata
Seksyen Geodata 1
03-88861215
fathudden@macgdi.gov.my
Mohamad Syukri bin Haron
Penolong Pengarah (Jurugeospatial)
J41
Cawangan Pembangunan Polisi dan Standard
Seksyen Outreach
03-88861213
syukri@macgdi.gov.my
Siti Zuraida binti Kadir
Penolong Pengarah (Juruukur)
J41
Cawangan Pembangunan Polisi dan Standard
Seksyen Pembangunan Standard
03-88861226
ct_zuraida@macgdi.gov.my
Yohana binti Morni
Penolong Pengarah (Jurugeospatial)
J41
Cawangan Pembangunan Geodata
Seksyen Geodata 2
03-88861251
yohana@macgdi.gov.my
Salina binti Ibrahim
Penolong Pengarah (Jurugeospatial)
J41
Cawangan Pembangunan Geodata
Seksyen Geodata 1
03-88861227
salina@macgdi.gov.my
Nur Fazreena binti Razali
Penolong Pengarah (Jurugeospatial)
J41
Cawangan Pembangunan Geodata
Seksyen Geodata 3
03-88861216
nurfazreena@macgdi.gov.my
Zuhaidah binti Nordin
Penolong Pengarah (Juruukur)
J41
Cawangan Pembangunan Polisi dan Standard
Seksyen Outreach
03-88861217
zuhaidah@macgdi.gov.my

Pages